Zaměření

Společnost PSJ se postupně vyprofilovala do pozice silné víceoborové skupiny firem.

Jsme osvědčeným partnerem privátních investorů v pozemním stavitelství, vytváříme prostor pro vlastní kvalitní developerské projekty, profesionálně zvládáme vybrané stavební specializace, prosazujeme se na zahraničních trzích a zároveň rozšiřujeme rozsah aktivit Skupiny PSJ do dalších oborů stavebního segmentu včetně infrastruktury a dopravních staveb.

V rámci holdingu PSJ Group Vám nabízíme tyto služby:

POZEMNÍ STAVBY

POZEMNÍ STAVBY

Značka PSJ je od počátku svého vzniku synonymem pro komplexní, spolehlivou a profesionální realizaci zakázek v oblasti pozemních staveb. Jsme podepsáni pod úspěšným zvládnutím těch nejsložitějších a neprestižnější staveb po celém Česku. Zakázky provádíme na klíč od fáze projektu a studie stavby až po kolaudaci a předání funkčního díla.

EXPORT

EXPORT

Naše kroky od počátku vzniku míří i na zahraniční trhy.. Podnikání mimo Českou republiku patří mezi strategické záměry společnosti a generuje potenciál pro další růst. Společnost PSJ doposud realizovala stavební zakázky v šestadvaceti zemích celého světa, přičemž jako prioritní trhy vnímá Slovensko, Tunis, jihovýchodní Asii a především Ruskou federaci a jiné země bývalého Společenství nezávislých států.

Development

Development

Neodmyslitelnou součást aktivit akciové společnosti PSJ představuje vlastní development, který se zaměřuje zejména na výstavbu komerčních budov a obytných celků. Jeho význam vzrostl zejména v posledních pěti letech, kdy Divize development učinila nemalé investice do pozemků a architektonických záměrů v zajímavých lokalitách Prahy, Brna a Jihlavy. Řada z těchto projektů již dospěla do fáze výstavby či dokonce prodeje nemovitosti.

Specializace

Specializace

Skupina PSJ dlouhodobě rozvíjí portfolio svých aktivit i za hranice inženýrsko-dodavatelských služeb. V rámci stavebních zakázek tak podporuje rozvoj vlastních výrobních středisek nebo dceřiných firem s různými specializacemi.

Infrastruktura

Infrastruktura

V rámci specializovaného střediska PSJ, a.s., nabízíme zajištění demolicí, terénních úprav a základových prací. Profilované dceřiné firmy jsou garantem komplexního zvládnutí vodohospodářských, inženýrských a dopravních staveb. Silnou specializaci společnosti PSJ Hydrotranzit představuje realizace velkokapacitních nádrží a produktovodů.

Facility Management

Facility Management

Firma SCF SERVIS byla založena v roce 2006 jako společnost orientující se na fyzickou ostrahu a technické zajištění majetku a osob. Velmi krátce na to se společnost začala zabývat dodávkou nových technologických celků, zajišťováním servisních prací souvisejících s provozem budov a nakonec komplexní správou komerčních nemovitostí i bytových domů.

Skupina PSJ