Výrobní a skladovací hala BRANORUS, Nižnij Novgorod, Ruská federace

Základní informace

Lokalita: Nižnij Novgorod, Rusko
Investor: BRANORUS s.r.o.

Popis projektu:

Exportní divize akciové společnosti PSJ na počátku února 2016 oficiálně dokončila výstavbu výrobní haly firmy BRANORUS. Vyrostla v sedmdesátitisícovém městě Kstovo. Investorem díla za necelé 3 miliony eur byla ruská dceřiná společnost české skupiny BRANO GROUP, která je významným výrobcem zavíracích mechanismů, pedálových systémů, rámů sedaček a dalších komponentů pro automobilový průmysl.

Na pozemku o rozloze 9.671 m2 a zastavěné ploše 3.550 m2 vznikl moderní výrobní závod. Dokončenou stavbu lze rozdělit na tři vzájemně propojené části, které tvoří výrobní hala, nižší objekt s technickým a kancelářským zázemím a venkovní zastřešená část příjmu a výdeje zboží. Nosnou konstrukci objektu představuje železobetonový skelet a krov z ocelových příhradových vazníků. Lehký střešní plášť se skládá z trapézového plechu, tepelné izolace a hydroizolační folie, přičemž fasádní plášť je ze standardních sendvičových panelů. Uvnitř haly zaujme mostový jeřáb, jehož montáž náležela do kontraktu PSJ. Součástí díla samozřejmě byla realizace vnitřních a venkovních inženýrských sítí včetně kanalizace, stejně tak i objízdná a příjezdová komunikace.

Kromě generální dodávky stavebního díla společnost PSJ zajistila též vypracování všech stupňů projektové dokumentace a koordinaci inženýringu až po kolaudační proces. Celý projekt tak byl realizován v režimu „Design & Build“.

Související informace

PSJ v Kstovu postavilo výrobní halu BRANORUS

1. března 2016 - Tiskové zprávy

PSJ v Kstovu postavilo výrobní halu BRANORUS

Exportní divize akciové společnosti PSJ na počátku února 2016 oficiálně dokončila výstavbu výrobní haly firmy BRANORUS. Vyrostla v sedmdesátitisícovém městě Kstovo. Investorem díla za necelé 3 miliony eur byla ruská...

PSJ zajišťujeme stavbu i projekt výrobního areálu BRANORUS v Nižném Novgorodu

2. dubna 2015 - Tiskové zprávy

PSJ zajišťujeme stavbu i projekt výrobního areálu BRANORUS v Nižném Novgorodu

V Nižném Novgorodu, který je se svými 1,28 miliony obyvatel pátým největším městem Ruské federace, exportní divize PSJ souběžně realizuje hned tři stavby. K probíhajícím zakázkám na výstavbu nákupního centra Něbo a...

Zpět na výpis

Skupina PSJ