Rekonstrukce Zámku Herálec u Havlíčkova Brodu

Základní informace

Lokalita: Herálec, Česko
Investor: Malý zámeček, s. r. o.

Popis projektu:

Úžasnou proměnou prošel pod rukama pracovníků PSJ Zámek v Herálci na Havlíčkobrodsku. Dlouhodobě chátrající objekt, v němž naposledy sídlila internátní zvláštní škola, se proměnil v první pětihvězdičkový hotelový komplex na Vysočině - Chateau Herálec.

Památkově chráněný objekt po generální rekonstrukci získal novou tvář a funkci. Pětihvězdičkový Boutique Hotel & Club Resort Chateau Herálec v sobě snoubí historii s moderním interiérem. Hosté zde najdou klidné prostředí pro odpočinek, stylové místo pro pracovní i společenská setkání. Zámek láká na deset luxusních dvoulůžkových pokojů a devět apartmá. Všechny pokoje jsou nositeli vlastního příběhu. Královské a prezidentské apartmá nabízí kromě nevídané rozlohy navíc noblesu starých časů jako zrestaurované fresky, štukovou výzdobu nebo původní dřevěné obklady s bohatou řezbářskou výzdobou.

Součástí komplexu je též zámecká restaurace Honoria, bar, relaxační a sportovní centrum s bazénem, fitness se saunami a golfový trenažér. Nechybí ani plně vybavené kongresové a přednáškové prostory. V elegantních klenutých prostorách zámku našel své místo jak wellness, tak archivní vinný sklep s vinotékou ve sklepních prostorách pod původními valenými klenbami. Zdařilou úpravou prošlo zámecké nádvoří a vycházková komunikace v parku. Mimo dodávku PSJ se dočkal revitalizace rozsáhlý anglický park.

 

Zpět na výpis

Skupina PSJ