Polyfunkční objekt WESTEND PLAZZA, Bratislava

Základní informace

Lokalita: Bratislava, Slovensko
Investor: Westend Crossing, s.r.o.

Popis projektu:

Společnost PSJ Hydrotranzit ve spolupráci se střediskem železobetonových monolitických konstrukcí PSJ zajišťuje hlavní stavební část pokračování administrativního komplexu WESTEND na bratislavské křižovatce Patronka – výstavbu polyfunkčního objektu PLAZZA. Investorem tohoto záměru je firma Westend Crossing, která je součástí skupiny J&T Real Estate.

Polyfunkční budova WESTEND PLAZZA se bude skládat ze dvou bloků T a Z, které budou v součtu disponovat plochou 36.430 metrů čtverečních. Převážně nabídne pronajímatelné administrativní prostory, které v přízemí doplní variabilní obchodní jednotky občanské vybavenosti. Propojení dvojice bloků zajistí čtyři podzemní podlaží, v nichž celkem vznikne 1109 parkovacích míst. Objekt Z v severozápadní části pozemku vyšplhá do výšky 10 nadzemních podlaží, přičemž objekt T, který vyroste v jihovýchodní části, bude o dvě patra nižší.

Související informace

WESTEND PLAZA roste pod vedením PSJ Hydrotranzit

10. dubna 2017 - Novinky

WESTEND PLAZA roste pod vedením PSJ Hydrotranzit

Společnost PSJ Hydrotranzit ve spolupráci se střediskem monolitických konstrukcí PSJ už takřka rok zajišťuje hlavní stavební část další etapy administrativního komplexu WESTEND na bratislavské křižovatce Patronka –...

Zpět na výpis

Skupina PSJ