Oaks Prague - inženýrské sítě a golfové hřiště

Základní informace

Lokalita: Praha - Chomutovice, Česko
Investor: Arendon Development Company a.s.

Popis projektu:

PSJ ve sdružení se firmou HB Golf pokračuje v realizaci golfového hřiště s licencí PGA Czech National, které se stane součástí unikátního rezidenčního projektu Oaks Prague. Rodí se nedaleko Prahy u obce Nebřenice a ves s jednopatrovým klasicistním zámečkem změní k nepoznání. Projekt vznikne na pozemku o rozloze 140 hektarů a stane se lákavou adresou pro 250 rodin.

Nedílnou součástí komplexu Oaks Prague bude golfové hřiště s licencí PGA Czech National, které garantuje nejvyšší úroveň mezinárodních turnajových hřišť. Jeho vybudování vyžaduje nemálo času a úsilí, tudíž představuje jednu z prvních fází realizace Oaks Prague. Vybudováním hřiště byla pověřena Divize Specializace akciové společnosti PSJ ve sdružení s odbornou firmou HB Golf. Toto uskupení nejprve od října 2016 do konce března 2017 provedlo úvodní etapu prací, kterou tvořila realizace základních hrubých terénních úprav golfového hřiště a modelace budoucího golfového areálu na ploše 25 hektarů.

Další fáze prací se rozběhly 28. března 2017, přičemž obsahují dva zásadní úkoly – realizaci rozsáhlých inženýrských sítí a vybudování špičkového golfového hřiště s osmnácti jamkami. Předpokládají ukončení na jaře roku 2019. Součástí díla bude vybudování vodovodního přivaděče z nedaleké obce Chomutovice, čističky odpadních vod nebo hlavní akumulační nádrže.

Zpět na výpis

Skupina PSJ