Společenská odpovědnost

Jako stabilní a úspěšná společnost cítíme svoji společenskou odpovědnost vůči svému okolí. Snažíme se o integraci sociálních a ekologických otázek do každodenních firemních činností. Kromě různorodých charitativních projektů jsme zřizovatelem a hlavním partnerem Nadace Jindřicha a Ičky Waldesových, která se zaměřuje na podporu dětí se speciálními vzdělávacími potřebami.

Významným způsobem podporujeme také kulturní život ve společnosti, dlouhodobě spolupracuje s festivalem Prázdniny v Telči, s Mezinárodním festivalem dokumentárního filmu, podporujeme jihlavské občanské sdružení Havířský průvod či  sdružení uměleckých kovářů Brtnické kovadliny. V současné době jsme hlavním partnerem muzikálu MAMMA MIA! v ČR.

Už od roku 1994 jsme hlavním patronem fotbalového klubu FC VYSOČINA JIHLAVA, v rámci kterého podporujeme nejen vrcholový, ale i mládežnický sport.

PSJ dále patří k největším reklamním partnerům hokejového klubu HC Dukla Jihlava a finanční prostředky putují také na podporu kuželkářského oddílu KK PSJ Jihlava a jihlavského TENISCENTRA.

Také v této oblasti se držíme kréda, že nejvíce za nás mluví naše činy.

Skupina PSJ