Představení společnosti

Společnost PSJ vznikla v roce 1990 a se svým holdingovým uskupením firem se postupně zařadila k největším stavebním skupinám ve střední Evropě. Zabýváme se generálními dodávkami pozemních a dopravních staveb, developmentem, realizací vybraných stavebních řemesel a dodávkou technologických celků. Zajistíme pro vás komplexní dodávky zakázek na klíč od fáze projektu a studie stavby až po kolaudaci a předání funkčního díla.

Významné stavební realizace

Věděli jste, že stojíme za rekonstrukcí Obecního domu, výstavbou značné části BB Centra, realizací komplexu Zlatý Anděl, oceňované stavby Main Point Karlin či nejvyšší české budovy AZ TOWER? Společnost PSJ je podepsána pod úspěšnou realizací těch nejsložitějších a neprestižnější staveb v Česku i v zahraničí. Věnujeme se také vlastním developerským projektům, které se zaměřují zejména na oblast výstavby komerčních budov a obytných celků. Naše stavby se pyšní zahraničními cenami MIPIM Awards a Emporis Skycraper Award, řadu pozoruhodných úspěchů a ocenění rovněž získaly v tuzemsku.

Zjistěte více informací o oceněných stavbách a referencích.

Společensky odpovědná firma

Jako stabilní a úspěšná společnost cítíme svoji společenskou odpovědnost vůči svému okolí. Snažíme se o integraci sociálních a ekologických otázek do každodenních firemních činností. Kromě různorodých charitativních projektů jsme zřizovatelem a hlavním partnerem Nadace Jindřicha a Ičky Waldesových, která se zaměřuje na podporu dětí se speciálními vzdělávacími potřebami a na jejich začlenění do běžného života. Významným způsobem podporujeme také kulturní a sportovní život a i v této oblasti se držíme kréda, že nejvíce za nás mluví naše činy.

Naše CSR aktivity.

PSJ jako významný zaměstnavatel

Díky našemu více než dvacetiletému působení na českém stavebním trhu jej jen málokdo zná tak dobře jako my. Protože chceme naplno využít všech možností, které nabízí, je jednou z našich priorit podpora kvalifikačního a osobnostního růstu našich zaměstnanců, jejichž dobře odvedená práce je stavebním kamenem úspěchu celé skupiny. Skupina PSJ v současné době čítá přes 1350 zaměstnanců a na navázání spolupráce s dalšími talentovanými jedinci se těšíme.

Nabídka volných pracovních pozic.

Stavební realizace ve 26 zemích světa

Od počátku své existence se PSJ prosazuje také na zahraničních trzích. Podnikání mimo Českou republiku patří mezi strategické záměry společnosti a generuje potenciál pro další růst. Společnost PSJ doposud realizovala stavební zakázky v šestadvaceti zemích celého světa, přičemž jako prioritní trhy vnímá Slovensko, Tunis, jihovýchodní Asii a především Ruskou federaci a jiné země bývalého Společenství nezávislých států.

Zahraniční realizace.

Skupina PSJ