LANDMARK Office Building, Brno

Základní informace

Lokalita: Brno, Česko
Investor:

Popis projektu:

Nový projekt kancelářské budovy standardu ”AAA” v samém centru Brna, na rohu ulic Milady Horákové a Koliště, zaručí zázemí živé kancelářské budovy a špičkové pracovní prostředí pro nejnáročnější klientelu. Okolí nabízí veškeré potřebné služby - notáře, finanční úřad, poštu, restaurace a samozřejmě jedinečnou dostupnost MHD - vše do 3 minut pěšky.
Projekt přímo sousedí se zavedeným kancelářským komplexem IBC, bude jej ovšem převyšovat minimálně kvalitou provedení a vybavením (klimatizace, zdvojené podlahy, variabilita uspořádání). Z vnitřního městského okruhu, na kterém dům bude stát, se dostanete autem či MHD kamkoliv za pár minut.
Nedostatek moderních kanceláří standardu “A” v centru Brna slibuje dobré vyhlídky pronájmů. Projekt má díky svému umístění a díky návrhu zpracovanému renomovanými architekty potenciál se stát významným kancelářským projektem v Brně.
V současnosti probíhá příprava projektu. Landmark Office Building je zasazen do proluky mezi stávající budovy a má deset nadzemních podlaží pro administrativu a dvě pozemní podlaží sloužící pro parkování.

Máte zájem o více informací?

Kontaktujte nás:

Zpět na výpis

Skupina PSJ