Friendship Hospital ve Vientiane, Laos

Basic information

Locality: Vientiane, Laos
Contractor: VAMED Health Projects CZ s.r.o.

Description of project:

Společnost VAMED Health Project CZ v exotickém Laosu získala státní zakázku druhé fáze rozšíření a modernizace nemocnice Friendship Hospital ve Vientiane. Kompletní dodávky elektroinstalace na této stavbě zajistí exportní divize PSJ prostřednictvím sesterské firmy Inovat SE.

Státní nemocnice Friendship Hospital disponuje 150 lůžky a přímo ji spravuje laoské ministerstvo zdravotnictví. Rozšířením budovy dojde k navýšení kapacity o dalších 120 lůžek a zároveň naroste nabídka lékařské péče. Financování projektu je zajištěno exportním financováním ze strany skupiny UniCredit Bank se státní zárukou Laosu.

Subdodávka specializované firmy Inovat SE má hodnotu 2,9 milionů eur. Montáže ve Vientiane budou zahájeny na počátku ledna 2017 a předpokládané dokončení díla je stanoveno na konec roku 2017.

Related information

The PSJ group will provide electrical wiring for a hospital in Vientiane in Laos

January 3, 2017 - Press news

The PSJ group will provide electrical wiring for a hospital in Vientiane in Laos

Czech export of medical goods and services has experienced a significant boom in recent years. VAMED Health Project CZ is a very active company. The company won a government contract in exotic Laos for the second...

Back to listing

Subsidiaries