Do akce „Do práce na kole“ se zapojili i zaměstnanci PSJ

14. května 2018 - Novinky

Celostátní soutěž „Do práce na kole“ letos slaví už 8. ročník a letos se jej poprvé účastní i týmy zaměstnanců PSJ! Po celý květen se budou o bezmotorovou dopravu do zaměstnání snažit čtyři soutěžní týmy PSJ – jihlavské „Rychlá kola z PSJ“ a „Skvělí jezdci PSJ“ a brněnské „Vydlabaný kedlubny“ a „Brněnští kolegové :-)“.

Do akce „Do práce na kole“ se zapojili i zaměstnanci PSJ

Peloton PSJ čítá celkem 16 jezdkyň a jezdců: Romana Bulu, Michala Doležala, Petra Dvořáka, Jana Jelínka, Marii Klausovou Havlíčkovou, Evu Křenkovou, Jaroslava Kříže, Michal Maratu, Petra Salingera, Jakuba Slavíčka, Pavla Šťastného, Radka Štencla, Zdeňka Vaverku, Petra Vochyána, Patrika Wejwodu a Alenu Zezulovou. Přejeme jim do jejich úsilí a chvályhodného závazku mnoho energie, pevnou vůli a příznivé počasí!

Cílem akce „Do práce na kole“ je motivovat co nejvíce lidí, aby jako dopravní prostředek po městě používali jízdní kolo nebo jakoukoli bezmotorovou formu dopravy včetně běhu a chůze. Když lidé přestanou denně jezdit autem, zlepší tak nejen svou kondici, náladu a možná i vztahy s kolegy, ale přispějí i k čistšímu ovzduší a celkově příjemnějšímu a bezpečnějšímu městu.

Do práce na kole je týmová soutěž pro všechny, kdo sestaví tým o minimálně dvou a maximálně pěti členech, a pravidelně spolu s kolegy dojíždí během května do práce na kole. Letos se již potřetí zapojí do soutěže i běžci, chodci, bruslaři, skateboardisti, longboardisti, vozíčkáři… V rámci soutěže se účastníci mohou zapojit hned do několika soutěžních kategorií zaměřených na pravidelnost, délku jízdy, kreativitu aj.

 

 

 

Skupina PSJ