Continental BDY I., Brandýs nad Labem – přístavba haly S3

Základní informace

Lokalita: Brandýs nad Labem, Česko
Investor: CPI - Real Estate, a.s.

Popis projektu:

Dokončené dílo zvýšilo nedostatečné skladovací kapacity areálu a přineslo práci pro asi 70 lidí v dvousměnném provozu. Zprovoznění haly navíc díky dvoupodlažnímu vestavku zlepšilo sociální zázemí pro zaměstnance a rozšířilo administrativní prostory závodu.

Brandýský závod Continental Automotive Czech Republic byl rozšířen o velkokapacitní skladovou halu, která vyrostla na ploše 9.922 metrů čtverečních. Disponuje osmi nákladovými můstky a vraty. Nový objekt je založen na pilotách a jeho nosnou konstrukci představuje železobetonový prefabrikovaný skelet. Podlaha je s ohledem na velké zatížení z drátkobetonu. Významný rozsah prací garantovalo středisko ocelových konstrukcí PSJ. Zajišťovalo montáž střešního a obvodového pláště haly, dále instalaci plastových oken a požárních dveří a v neposlední řadě bylo dodavatelem ocelových konstrukcí administrativního vestavku či požární stěny.

Související informace

PSJ v Brandýse provedlo skladovací halu pro Continental

20. června 2017 - Tiskové zprávy

PSJ v Brandýse provedlo skladovací halu pro Continental

Divize Čechy akciové společnosti PSJ dokončila výstavbu velkokapacitní skladové haly, která rozšiřuje závod společnosti Continental Automotive Czech Republic v Brandýse nad Labem - Staré Boleslavi. Investorem zakázky...

Zpět na výpis

Skupina PSJ