Bytový areál Panorama Pražačka, Praha

Základní informace

Lokalita: Praha, Česko
Investor: CTR Pražačka a.s.

Popis projektu:

PSJ uskutečňuje výjimečný rezidenční projekt společnosti CTR group s názvem Panorama Pražačka. Realizace komorního bytového areálu, který v pětipodlažním terasovitém domě nabídne 26 bytových jednotek, byla naplno zahájena v srpnu 2016.

Projekt společnosti CTR group roste v prémiové lokalitě Prahy 3, která je proslulá zejména svými rozsáhlými zelenými plochami, sportovními areály a zároveň výbornou dopravní dostupností do centra hlavního města. Panorama Pražačka vznikne na horním okraji stejnojmenného parku, čímž je zajištěn neopakovatelný výhled a zároveň je zaručeno, že v okolí již nebude probíhat žádná další výstavba. Svým budoucím obyvatelům tak dům nabídne dokonalé skloubení života ve městě a přesto v těsné blízkosti přírody.

Projekt Panorama Pražačka je tvořen pětipodlažním terasovitým domem s moderní a funkční architekturou. Dům svými oblými tvary kopíruje tvar ulice a zároveň celou lokalitu ukončuje. Objekt je rozdělen do 3 sekcí se samostatnými vchody a výtahy, přičemž v každé sekci jsou na jednom patře vždy maximálně 3 byty. Celkem nabídne jen 26 bytů, čímž je zajištěn komorní charakter celého areálu. Každý byt má vlastní terasu, lodžii nebo balkon, charakteristickým prvkem jsou velké prosklené plochy, které ještě umocňují nádherný panoramatický výhled z horních bytů. Některé bytové jednotky nabídnou svým obyvatelům možnost zřídit domácí wellness zahrnující masážní whirlpool vanu a saunu.

Zpět na výpis

Skupina PSJ