BB Centrum – administrativní budova C, Praha

Základní informace

Lokalita: Praha, Česko
Investor: PASSERINVEST GROUP, a.s. & PSJ INVEST, a.s.

Popis projektu:

V prestižní lokalitě Prahy 4 v těsné blízkosti dálnice D1 vyrůstá nová nepřehlédnutelná dominanta – administrativní a obchodní komplex BB Centrum. Zásluhou ojedinělého výhradně českého developerského projektu firem PASSERINVEST GROUP a PSJ INVEST, kterým se podařilo maximálně využít svých zkušeností v oblasti financování a realizace stavebních projektů, zde zatím vyrostly dvě moderní architektonicky výrazné administrativní budovy.

V první fází BB Centra je budova C. V sedmi nadzemních a dvou podzemních podlažích se nachází 12.500 m² vysoce kvalitních velkoprostorových kanceláří a 202 parkovacích stání. O vysoké kvalitě a atraktivnosti administrativních prostor svědčí fakt, že mezi nájemníky jsou prestižní společnosti Hewlett-Packard, 3M či General Electric Capital Services, Radiomobil, Trane. Architektonické řešení a materiály použité v interiéru garantují příjemné pracovní prostředí. Vysoký standard dokončení a plná klimatizace s řízenou vlhkostí dodávají budově punc kvality.

Jako druhá byla realizovaná budova B, která v osmi nadzemních a třech podzemních podlažích nabízí 15.100 m² kancelářských ploch a 285 parkovacích míst. Jižní plášť objektu je opatřen ojedinělou dvojitou fasádou s vnějšími žaluziemi, což přináší maximální pracovní komfort vzhledem k možnostem přirozeného větrání a elektronického ovládání žaluzií. Stejně jako u budovy C je výhodou projektu flexibilita dělení pronajímatelných prostor a neomezený počet digitálních telefonních linek. Hlavními nájemci nové administrativní budovy se staly společnosti GE Capital Bank, REGUS, Provident Financial.

Zpět na výpis

Skupina PSJ